... U forumu cuda...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
... U forumu cuda...

....Dobrodosli na nezvanicni forum cuda ....
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Najvece lazi...

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Tanja
Admin
Tanja


Broj poruka : 341
Godina : 31
Datum upisa : 30.03.2008

Najvece lazi... Empty
PočaljiNaslov: Najvece lazi...   Najvece lazi... Icon_minitimeUto Apr 08, 2008 12:16 pm

Ovde cemo da se nadlagujemo...
Npr.

Kucam tako ja poruku, kad iz ekrana mi izadje jedan smajli i krene da juri po sobi... Krenem i ja za njim, ali nikako da ga stignem... Na kraju ga ja uhvatim, a on me moli da ga pustim je je njegova devojka otisla sa nekim i on je trazi... I sta cu... Pustim ga... tongue
Nazad na vrh Ići dole
https://uforumucuda.forumsr.com
TIN@

TIN@


Broj poruka : 26
Lokacija : _*_*_*_*negde NA planeti ZEMLJI_*_*_*_
Datum upisa : 14.04.2008

Najvece lazi... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najvece lazi...   Najvece lazi... Icon_minitimeČet Jul 17, 2008 5:19 pm

Bila ti ja tako jednom krastavac i odem ti ja na pijacu da malu udahnem svezeg vazduha.
Kad sam ja dosla do neke prodavnice kad me neka zena uzme istrpa i kesu,a ja vristim pa vristim a ona me ne cuje. Kad smo stigli kod te zenme kuci ona mene stavi na stol i ode mo noz,a ja se ovako spretna izvucem iz kese i pocnem da trcim pokuci i evo sad sam na kompjuteru i pisem vamtako jer skakucem po tastaturi da bi mogli da mi posaljete policiju posto ne mogu da nadjem telefon,a sad moram da palim,evo babeeeeeeeeeeeeeeeeee,zaklace meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Nazad na vrh Ići dole
 
Najvece lazi...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
... U forumu cuda... :: ...Fun... :: Zabavne igre, slicice...-
Skoči na: